Hakkımızda

11 Nisan 2016, 01:18

        
Fyani.com/ haber, internet kullanıcılarının haberlere daha kolay ulaşabilmesi üzerine kurulmuş olan, Gündem, dış haberler, politika, spor, magazin, kültür ve sanat haberlerini sunmak için oluşturulan, geniş kapsamlı bir haber portalıdır.                

Fyani.com/haber ‘in site sahibi, işletme, yönetim ve idaresi, CEO Bilişim Yazılım ve İnternet Hizmetleri tarafından gerçekleştirilmektedir.                

Gündemde konu olan ve haber değeri taşıyan her bilgiyi, okurlarımıza, haber değerini değiştirmeden sunmak adına ilkelerimizi oluşturmuş durumdayız. Ve hiçbir haberi manipüle etmeden, internet kullanıcılarına sunarak, temel ilke sınırlarımızın dışına çıkmadan, hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. 

Hiçbir haber göz ardı edilmemelidir. Bizlerde Fyani.com/haber olarak, hiçbir haberi saklamadan, okurlarımızın öğrenmesi açısından sunumlar yapmaktayız.

Ne yapıyoruz?

Ülkemizde ve tüm dünya da meydana gelmiş ya da meydana gelen konular, gelişmeler ve yenilikler hakkında, haber ekibimiz ile birlikte araştırmalar yaparak, değerli haber okurları ve haber severlere haber paylaşımında bulunuyoruz. Haber sitemiz üzerinden, kendi yakın çevreniz ve tüm dünya haberlerinden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ülkemizin zenginliği, birey olarak hepimizin kişisel zenginliğine bağlıdır.
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv